Dom i wnętrze

Amerykański sen w Polsce

Napisany przez easylife

Ameryka od zawsze pociągała – kojarzy się z wysokim poziomem życia, lepszymi zarobkami, wysokim standardem. Oglądając amerykańskie filmy, chciałoby się choć na chwilę zamienić z głównym bohaterem, by poczuć, jak to jest mieszkać w Nowym Jorku czy innym wielkim mieście.

Ameryka w Polsce

Dla tych, którzy marzą o zamieszkaniu w Ameryce, ale nie mają takiej możliwości lub wystarczająco dużo odwagi na przeprowadzkę, jest świetna alternatywa. Domy w stylu amerykańskim pozwolą poczuć się domownikom jak na innym kontynencie, a to wszystko bez ruszania się z rodzimego kraju.

Państwa inwestycja

Dom to azyl – mamy czuć się w nim bezpiecznie, w końcu tam spędzamy większość naszego życia.  Jego budowa to inwestycja na całe życie, dlatego wymaga szczególnej dokładności i staranności, jaką oferuje Państwu housing200plus.pl. Domy w stylu amerykańskim to nie wierna kopia budynków charakterystycznych dla Stanów Zjednoczonych. To projekty inspirowane tamtejszymi mieszkaniami, ale zachowujące swoją odrębność i wyjątkowość. To budynki stworzone specjalnie pod ich użytkowników.

Przestrzeń i wygoda

Domy w stylu amerykańskim to nie tylko wygląd czy stylizacja, które pozwolą przenieść się mentalnie na drugi kraniec świata. To przede wszystkim funkcjonalność skrojona na amerykańską miarę. Housing200plus.pl dostosowuje budynek pod każdego mieszkańca, zapewniając komfortowe życie. Domy w stylu amerykańskim to duża przestrzeń. Wysokie sufity i wiele okien zapewniają pomieszczeniom jasność i wolną przestrzeń do wykorzystania.

Razem i osobno

Każdy projekt, tak samo jak i Klient, traktowany jest indywidualnie. Zaprojektowany budynek ma być jednocześnie odseparowany od innych, tworząc swego rodzaju odrębną wyspę, azyl dla jego mieszkańców, jak i być otwarty dla domowników. Domy w stylu amerykańskim pozwalają pogodzić te dwa nadrzędne cele, sprawiając, że powrót do nich będzie czystą przyjemnością.

Amerykański sen

Z housing200plus.pl Państwa sen o Ameryce może się spełnić. Projektowane domy to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim charakter odczuwalny również wewnątrz budynku. Dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykończenia sprawiają, że powstałe domy będą służyły przez wiele lat. Z housing200plus.pl Ameryka będzie na wyciągnięcie ręki, a co najważniejsze – nie będzie to tylko sen.

 

Zostaw komentarz