Styl życia

Co kupić tacie?

co kupić tacie
Napisany przez easylife

Wiele osób narzeka, że kupno prezentu dla taty to ogromne wyzwanie. Mężczyźni są bowiem często minimalistami i niewiele im do szczęścia w życiu potrzeba. Są jednak różne okazje w roku, w czasie których chcemy podarować coś naszemu tacie i wtedy pojawia się pytanie co kupić tacie. Zobaczcie nasze podpowiedzi na udane prezenty dla taty.

Wspólny czas

We współczesnym zabieganym świecie, gdy każdy ciągle się spieszy, najbardziej wartościowy stał się czas. Rodzice dorosłych dzieci często narzekają, że ich pociechy już nie mają czasu dla swoich rodziców i spędzają w ich towarzystwie coraz mniej czasu. I choć częściej narzekają na to mamy, to i ojcowie w skrytości cierpią z tego powodu. Warto zatem podarować tacie od czasu do czasu trochę swojego czasu i spędzić go na wspólnym robieniu czegoś miłego. Niech to będzie wspólne wyjście do kina, teatru, wyprawa w góry lub na ryby, jak za starych czasów, czy wspólne ognisko. Tata z pewnością doceni taki prezent i ucieszy się z tego wspólnego czasu dużo bardziej niż z kolejnej pary skarpetek.

Koszulki dla taty z nadrukiem

Jeśli nasz tata jest człowiekiem z poczuciem humoru i chcemy, by uśmiechał się z myślą o nas, gdy spojrzy w lustro, to podarujmy mu koszulkę z nadrukiem. Możemy wybrać „best dad ever”, „super tata” czy „dumny ojciec”, a tata z pewnością, ilekroć założy tę koszulkę, pomyśli o swoim dziecku, od którego ją dostał.

Prezent dla pasjonata

Dobrym pomysłem na udany prezent dla taty jest wybór czegoś, co jest związane z pasją, jaką ma nasz rodziciel. Jeśli lubi jeździć na ryby, to możemy mu podarować nowe krzesło wędkarskie, specjalny nóż czy podbierak. Mogą to być również bardziej specjalistyczne sprzęty, ale taki prezent będzie udany tylko wtedy, gdy znamy się na dziedzinie, którą pasjonuje się nasz tata.

Przy wyborze takiego prezentu musimy więc uważać, by nie kupić czegoś, co będzie przeznaczone dla amatorów, bo jeśli nasz ojciec jest zaawansowanym miłośnikiem danej dziedziny, a my wybierzemy coś dla amatorów, to niestety zupełnie z wybranego gadżetu nie skorzysta.

Prezenty uniwersalne

Na koniec chcemy podpowiedzieć kilka prezentów dla mężczyzn, które sprawdzają się zawsze, niezależnie od okazji. Możecie tacie podarować pasek do spodni, nowy portfel, krawat, koszulę, futerał na karty kredytowe czy zabawny breloczek. Są to z pewnością przydatne prezenty, ale nie noszą znamion indywidualizmu, dlatego czasem lepiej się wysilić i wybrać prezent specjalnie z myślą o naszym tacie. Na pewno doceni to o wiele bardziej, gdy pomyśli, że został on wybrany zgodnie z jego upodobaniami.

Więcej na: https://koszulkowy.pl/80-dla-mamy-i-taty

1 komentarz

  • Szczerze mówiąc mi takie koszulki mało się podobają. Wolę bardziej praktyczne prezenty, trochę bardziej zaskakujące. Swojemu ojcu kupiłem na przykład specjalny pas do biegania z Dare2b (podczas promocji) bo wiedziałem, ze ojciec chciałby mieć takiego rodzaju sprzęt, ale na razie nie odkłada na niego pieniędzy. Więc zdecydowanie wybieram prezent dla pasjonata.

Zostaw komentarz