Styl życia

Koncerty w Polsce w 2018 roku

koncerty 2018
Napisany przez easylife

Z roku na rok wydarzenia kulturalne w Polsce są coraz bogatsze i interesujące. Każdy może znaleźć coś dla siebie, a jeśli trzymać rękę na pulsie, to można upolować świetne cenowe okazje i wejściówki. Poniżej przedstawimy kilka propozycji na jakie koncerty w Polsce w 2018 roku można i warto się wybrać.

Festiwale muzyczne w 2018

Orange Warsaw Festival po raz kolejny odbędzie się na terenie Torów Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. W dniach 1-2 czerwca na scenie festiwalu wystąpią m.in. Sam Smith, LCD Soundsystem, Dua Lipa, Florence+The Machine, Tyler oraz The Creator.

Open’er Festival odbędzie się w dniach 4-7 lipca i wprawdzie wszystkie bilety w przedsprzedaży zostały już wykupione, to wciąż możemy nabyć zwykłe bilety, które dostępne będą do 10 czerwca lub wyczerpania puli. Karnet czterodniowy kosztuje 579zł, a jednodniowa wejściówka 259zł. Podczas festiwalu na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo zagrają m.in. Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Fleet Foxes, David Byrne i Sevdaliza.


Koncerty muzyczne 2018

Tomasz Stańko New York Quartet promuje swój najnowszy album „December Avenue” koncertami w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie (3 kwietnia), Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku (5 kwietnia) i w poznańskiej Aula Artis (6 kwietnia). Ceny biletów: 99-159zł.

13 czerwca na warszawskim Torwarze zagości Marilyn Manson, Stone Tour. Koncerty tego bezprecedensowego artysty to widowiska na najwyższym poziomie. Bilety będą dostępne już niedługo i nie ma najmniejszych wątpliwości, że rozejdą się szybko, warto więc czekać na informacje i nie zwlekać z zakupem.

W ramach europejskiej trasy koncertowej Leagcy of the Best 28 lipca w Tauron Arena w Krakowie koncert zagra Iron Maiden. Zespół, którego nie trzeba nikomu przedstawiać zagra wraz z gościem specjalnym Tremonti. Ceny biletów zaczynają się od 199zł a kończą na 399zł.

Zespół IRA od trzech dekad działa na polskiej scenie muzycznej. Tegoroczną trasę koncertową muzycy rozpoczną 14 lutego w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Pozostałe koncerty odbędą się w Dąbrowie Górniczej, Bydgoszczy, Gdańsku, Skierniewicach, Wrocławiu (koncert akustyczny) i Toruniu. Ceny wahają się między 60 a 110zł.

 

Deep Purple, to zespół, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy, działa od 50 lat. Muzycy wydali 20 albumów, a 1 lipca zagrają koncert w Tauron Arena w Krakowie – „The Long Goodbye Tour”. Ceny biletów zależą od miejsca na stadionie i strefy. Strefa 1 – 295 zł, Strefa 2 – już wyprzedana, Strefa 3 – 190 zł, płyta – 210 zł.

Kolejny rockowy weteran, to grający już od 52 lat zespół Scorpions. W tym roku, 29 lipca zagrają koncert w Atlas Arena w Łodzi. Ceny biletów zaczynają się od 225 zł, przez 345 zł na trybunie dolnej, a na wejściówce VIP kończąc. Bilet VIP kosztuje 699 zł i zawiera w sobie bilet na koncert, bar z winem i koktajlami, bary piwne, kawiarnie i przekąski.1 komentarz

  • Dodam tylko, ze na Open’erze wystąpi mój ukochany Nick Cave!!! właśnie przeczytałam taki news! cudnie:):):)

Zostaw komentarz