Zdrowie i uroda

Jesteś kobietą aktywną? Sprawdź, jakie gadżety mogą Ci się przydać!

Napisany przez easylife

Co to znaczy być kobietą aktywną? Niejedna z Was powie pewnie, że bycie kobietą aktywną wiąże się z koniecznością “ogarnięcia” całego domu bądź mieszkania i zaopiekowania się dziećmi. Prawdę mówiąc – jest w tym sporo prawdy. Jednak kobieta aktywna to również taka kobieta, która potrafi zagospodarować trochę czasu dla siebie. Na przykład na aktywny wypoczynek. Co każda z Was powinna zabrać ze sobą na kilka “aktywnych chwil” dla siebie?

Aplikacje dla aktywnych

Pierwszą rzeczą jaką powinnaś zabrać ze sobą na “godzinkę dla siebie” jest oczywiście smartfon. Rzecz jasna przyda się on do wielu innych różnych rzeczy, ale… w tym przypadku, możesz skorzystać z zainstalowanych na nim aplikacji dla aktywnych osób. Jakie to aplikacje? Na przykład słynne Endomondo, za pomocą którego możesz szybko sprawdzić np dystans który udało Ci się przebiec. Oczywiście dzięki specjalnemu przyciskowi będziesz mogła pochwalić się swoim znajomym (np. na Facebooku) swoimi osiągnięciami.

Opaski

Szukasz czegoś bardziej praktycznego niż tradycyjne smartfony? Spróbuj swojej przygody z nowoczesnymi opaskami. Mogą one dokonywać na bieżąco pomiaru Twojej aktywności fizycznej i np parametrów pracy serca. Opaski to idealne gadżety dla kobiet, które szukają wygodnych i praktycznych rozwiązań.

Pulsometry

Jeśli z różnych względów martwisz się o swoje zdrowie, możesz zainwestować w pulsometr. Ten niewielki gadżet można łatwo umiejscowić na naszym ciele, dzięki czemu dokonuje on pomiaru aktywności naszego serca.

Głośniki

Jeśli lubisz uprawiać sport jednocześnie słuchając swojej ulubionej muzyki, to najprawdopodobniej spodoba Ci się prosty i energooszczędny głośnik Bluetooth. Ten gadżet dla kobiet pozwoli słuchać Twojej ulubionej muzyki, bez obaw, że bateria w Twoim smartfonie zbyt szybko się rozładuje. Opcjonalnie możesz zainwestować w klasyczne słuchawki (w tym też bezprzewodowe).

Zostaw komentarz