Dom i wnętrze

Innowacyjna ceramika z Tubądzina

Napisany przez easylife

Na polskim rynku istnieje kilku producentów ceramiki, którzy cieszą się dobrymi opiniami oraz wyróżniają się wysoką jakością wyrobów z kategorii wykończenia wnętrz. Jednym z nich jest Tubądzin. Misją firmy jest nie tylko dostarczanie dobrych płytek oraz innych produktów, ale jednocześnie kreowanie stylowej przestrzeni. Jeśli zatem mają Państwo w planach urządzenie nowego lokum lub remont, warto pomyśleć o wyborze propozycji z asortymentu tej polskiej marki.

Kilka linii płytek do wyboru

W zależności od planowego wystroju wnętrza, można zdecydować się na jedną z proponowanych przez Tubądzin linii produktowych. Jeśli interesują nas płytki o wyrazistych kolorach oraz dużym formacie, warto zwrócić uwagę na linię Colour. Z kolei seria Pastele została przygotowana z myślą o aranżacji inwestycji i spełnia wiele norm dotyczących obiektów użytkowych.

Tubądzin stworzył również linię dla fanów ceramiki pochodzącej z basenu Morza Śródziemnego. Korzystając z produktów należących do tej serii, można w swoim wnętrzu w ciekawy sposób nawiązać do śródziemnomorskiego designu. Co do designu – Tubądzin, współpracując ze sławnym projektantem Maciejem Zieniem, stworzył submarkę o nazwie Kreacja Maciej Zień. Przygotowane wspólnie propozycje powinny trafić w gusta klientów mocno zainteresowanych modą.

Na co zwrócić uwagę, wybierając płytki?

Warto pamiętać, że istnieje podział na płytki podłogowe oraz ścienne. Wiele modeli jednak w praktyce jest uniwersalnych i można je wykorzystać do obu zastosowań. Nie ma zatem przeszkód, aby płytki podłogowe położyć na ścianach. Format płytki powinien również być dopasowany do rozmiarów pomieszczenia. Większe płytki lepiej stosować w dużych pomieszczeniach, a mniejsze – w mniejszych. W ten sposób unikniemy wrażenia ciasnej przestrzeni.

Wybierając np. płytki łazienkowe, powinniśmy wziąć pod uwagę antypoślizgowość – zwłaszcza, jeżeli planujemy stworzenie prysznica bez brodzika. Warto, aby w takiej sytuacji klasa antypoślizgowości była wysoka – zyskamy w ten sposób większe bezpieczeństwo podczas kąpieli i zmniejszymy ryzyko upadku.

Jeżeli dobieramy płytki do pomieszczenia, które będzie mocno eksploatowane, dobrze jest zdecydować się na takie o wysokiej klasie ścieralności. Wtedy będziemy mieli pewność, że posadzka szybko się nie zniszczy i nie będą widoczne żadne przetarcia. Firma Tubądzin oferuje wiele różnych rodzajów płytek, więc każdy zainteresowany z pewnością znajdzie w jej ofercie coś dla siebie.

Źródło: plusoutlet.pl

Zostaw komentarz