Trendy

Jak kupować prezent erotyczny?

Napisany przez easylife

Znalezienie idealnego prezentu dla ukochanej osoby nie jest zadaniem prostym. Często wydaje nam się, że nasz partner lub partnerka ma już naprawdę wszystko i trudno jest ją/go czymkolwiek zaskoczyć. Na szczęście są jeszcze prezenty erotyczne, które mogą sprawić, że obdarowywana osoba nie tylko się uśmiechnie, ale również nieco zaczerwieni.

Nie szukaj oszczędności

Próba zaoszczędzenia pieniędzy na prezencie dla kogokolwiek to niemałe faux pas. Tani wibrator na prezent? Absolutnie odpada. Gadżety muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów a to oczywiście kosztuje. Warto tutaj postawić na bezpieczny silikon medyczny czy stal – w ten sposób nie ryzykujemy, że gadżet będzie wręcz niebezpieczny dla zdrowia.

Upewnij się, że wszystko zadziała od razu

Nie ma nic gorszego niż dostać prezent, którego nie możemy prawie natychmiast przetestować, prawda? Wszyscy o tym doskonale wiemy. Dlatego kupując wibrator na prezent czy jakiekolwiek inne prezenty erotyczne wymagające zasilania zadbaj o to, aby baterie i inne niezbędniki znalazły się w zestawie. Ważny będzie też lubrykant oraz spray czyszczący, o którym łatwo zapomnieć.

Kup to, co ucieszyłoby Ciebie

Dobra zasada mówi, że nie kupuje się prezentów, które nas by nie zadowoliły. Nie inaczej jest, jeżeli chodzi o prezenty erotyczne. Zanim wybierzemy gadżet dla bliskiej osoby, trzeba zastanowić się czy sami ucieszylibyśmy się z czegoś wykonanego w ten sposób, o tej jakości materiałów. Jeżeli nie – absolutnie nie będzie to udany prezent.

Zobacz również: Jak wybrać najlepszy wibrator dla żony

Miła (nie)spodzianka

Zanim kupimy wibrator na prezent, warto delikatnie podpytać osobę, którą chcemy obdarować czy będzie z niego zadowolona. Być może w jej szufladzie kurzy się już czwarty wibrator a ona sama marzy o czymś zupełnie innym? Oczywiście, nie ma tutaj mowy o pytaniu w stylu ”Ty, a co chcesz, żeby Ci kupić”, ale delikatne podpytywanie a przede wszystkim bardzo uważne słuchanie z pewnością okaże się przydatne. Taki prezent na pewno będzie mile widziany, tym bardziej, że osoba szybko zauważy, że jest on dobrze przemyślany.

Zajrzyj koniecznie: Sklep erotyczny online

Zostaw komentarz