Zdrowie i uroda

Kulki gejszy – dla zdrowia i przyjemności

Napisany przez easylife

Kulki dopochwowe to gadżet o wszechstronnym zastosowaniu. Z jednej strony podnosi jakość życia seksualnego, z drugiej – dba o zdrowie układu moczowo – płciowego kobiety. Sekretem ich działania jest zaawansowana stymulacja mięśni Kegla – te mięśnie podbrzusza są kluczowe dla osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Ich osłabienie podyktowane wiekiem lub ciążą i porodem może prowadzić do nietrzymania moczu i wypadnięcia miednicy. Oznacza także mniejszą jakość życia seksualnego.

Kulki gejszy – czy warto?

Kulki gejszy to połączone sznurkiem kulki wykonane z plastiku lub stali, mające różną średnicę i ciężar. Ich umieszczenie w pochwie i zatrzymanie ich w niezmienionej pozycji wymaga świadomego zaciskania mięśni Kegla. Dzięki temu ścianki pochwy zyskują na elastyczności, a seks staje się wyjątkowym doznaniem dla obojga partnerów. Kulki dopochwowe można także stosować jako ciekawe urozmaicenie stosunku, wykorzystując je do masturbacji bądź umieszczając w pochwie podczas penetracji. Zapewni to dodatkową stymulację zarówno kobiety, jak i jej partnera.

 

Jak używać kulek dopochwowych?

Kulki gejszy powinny być stosowane codziennie, przez minimum 15 minut. Czas ten jest wydłużany w miarę coraz większej sprawności mięśni Kegla. Początkowo można je zakładać wyłącznie w domowym zaciszu, potem, gdy kobieta nabierze wprawy w ich utrzymaniu wewnątrz pochwy – także poza domem. Jako pierwsze kulki warto sięgnąć po lekkie kulki plastikowe o większej średnicy, a z czasem wymieniać je na coraz mniejsze i cięższe (silikonowe lub stalowe).

Kluczową kwestią jest zachowanie właściwej higieny – zawsze przed i po użyciu należy umyć kulki dokładnie wodą z mydłem. Kulki dopochwowe zakładać należy wyłącznie czystymi rękami, wkładając kolejno każdą kulkę do pochwy.

Już po kilku tygodniach stosowania pożycie erotyczne wejdzie w nowy, bardziej intensywny i zmysłowy wymiar.

Zostaw komentarz