Zdrowie i uroda

Poznaj L’Oreal Revitalift serum przeciwzmarszczkowe

Poznaj L'Oreal Revitalift serum przeciwzmarszczkowe
Napisany przez easylife

Starzenie się skóry jest procesem nie do powstrzymania. Rozpoczyna się praktycznie w momencie urodzenia. Po 25. roku życia przyspiesza, dlatego też od tego momentu w kosmetyczce powinno zagościć na stałe serum przeciwzmarszczkowe.

Dzięki skoncentrowanym składnikom serum ma silniejsze działanie niż standardowy krem. Ponadto taki specyfik wzmacnia użycie kremu, więc przyspiesza oczekiwane rezultaty. Przykładem kosmetyku takiego typu jest oferowane przez L’Oreal Revitalift serum. Głównym zadaniem serum jest nawilżenie. Dopiero w dalszej kolejności powinno zwracać się uwagę na takie cechy jak działanie przeciwzmarszczkowe czy rozświetlające.

Co wpływa na starzenie się skóry?

Na obumieranie komórek skóry ma wpływ wiele czynników, na czele ze szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Chcąc zachować ją dłużej w dobrej kondycji, powinno się zażywać kąpieli słonecznych z umiarem. Należy także unikać solarium. Źle na skórę wpływają również używki, takie jak papierosy czy alkohol, a także słabo zbilansowana dieta, uboga w witaminy i składniki odżywcze. Niewłaściwy wpływ ma też na nią zanieczyszczenie środowiska. Również przewlekły i silny stres, a także wszelkie stany zapalne, nie służą jej dobrej kondycji. Niezwykle ważną sprawą jest zachowywanie higieny i pielęgnacja przy pomocy odpowiednich kosmetyków.

O ile części z tych czynników nie da się wyeliminować z życia, to zwrócenie uwagi choćby na część z nich powinno zapewnić skórze lepsze zdrowie. Jednak w sytuacji, gdy przestrzegane są te wszystkie wskazówki, a na twarzy wraz z latami przybywa zmarszczek, należy sięgnąć po serum.

L’Oreal Revitalift serum

W ofercie tej popularnej francuskiej marki kosmetyków z Paryża znajduje się nawilżające serum wygładzające, przeciwzmarszczkowe i silnie ujędrniające. W tej długiej nazwie zawarte są wszystkie rezultaty, które niesie stosowanie tego specyfiku. Natychmiast po jego użyciu skóra staje się nawilżona i wygładzona. Po czterech tygodniach stosowania L’Oreal Revitalift serum zredukowaniu ulegają zmarszczki różnego typu.

W skład tego kosmetyku wchodzą różne skoncentrowane substancje. Adenozyna odpowiedzialna jest za zapobieganie procesom starzenia. Fibrelastyl z kolei to unikalny kompleks, który zwiększa i wzmacnia sieć włókien elastyny, tym samym poprawiając ochronę elastyczności skóry. Sprawia on, że skóra jest bardziej napięta i silniej ujędrniona.

Oferowane przez L’Oreal Revitalift serum powinno się stosować dwukrotnie w ciągu dnia, rano i wieczorem. Opuszkami palców należy rozprowadzić kilka kropel specyfiku po powierzchni twarzy, po czym delikatnie wmasować. Można je stosować zarówno samodzielnie, jak i z kremem Revitalift na dzień lub na noc.

Starzenie się skóry, tak jak i całego organizmu, jest procesem naturalnym. Przy użyciu L’Oreal Revitalift serum można go jednak opóźnić tak, by znacznie dłużej cieszyć się jędrnością i gładkością skóry, a także mniejszą ilością zmarszczek.

 

Zostaw komentarz