Styl życia

Biżuteria – trendy jesień / zima 2012

bransoleta
Napisany przez easylife

bransoletaW tegorocznych trendach w biżuterii stawiamy na totalną swobodę i brak jakichkolwiek zasad.  W sezonie letnim modne były wszelkiego rodzaju inspiracje etniczne, naturalne, barwy ziemi, czyli  pióra, rzemienie, kamienie szlachetne itp.  Na jesień pójdźmy o krok dalej, zestawiając je z plastikiem, złotem, srebrem i miedzią.

Na pokazach mody jesień / zima 2012 dominują motywy krzyża i serca, masywne  kamienie naszyjników, szerokie bransolety, długie warstwowe kolczyki. Jednym słowem pomieszanie stylu glamrock, etno i vintage.

Tej jesieni nie bójmy się eksperymentowkoraleać i przełamujmy dotychczasowe zasady. Biżuteria świetnie odświeży codzienny dress-code, długi sznur korali na białej koszuli doda nam pewności siebie i pozwoli wrócić wspomnieniami do słonecznych letnich dni.

Na wieczór możemy pozwolić sobie na dużo większą swobodę.  Z powodzeniem możemy połączyć korale z kamieni szlachetnych ze srebrnymi kolczykami i kilkoma plastikowymi bransoletami na nadgarstku.Nie zapominajmy o masywnych pierścieniach oraz biżuterii we włosach.

1 komentarz

  • Kocham biżuterię z lawy wulkanicznej! Pasuje dosłownie do wszystkiego i ma w sobie to coś 🙂
    Bransolety na nadgarstku to niestety nie dla mnie, praca przy komputerze nie pozwala mi na nieustanne pobrzękiwanie w klawiaturę ;]

Zostaw komentarz