Styl życia

Pomysły na prezent na Dzień Ojca

Napisany przez easylife

Dzień Ojca już za chwilę, a zapewne większość z nas nie miała okazji pomyśleć, jaką niespodziankę sprawić swojemu ukochanemu Tacie.
23 czerwca każdy Ojciec zasługuje na to by poczuć się wyjątkowo, a naszym zadaniem jest sprawić, by ten dzień dostarczył mu niezapomnianych wspomnień. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent na Dzień Ojca, przeczytaj nasze porady, a na pewno znajdziesz odpowiednią  inspirację.

 Dla sportowca
Niemal każdy mężczyzna kocha sport, niezależnie od tego, czy uprawiany jest aktywnie, czy biernie.
Jeśli Twój Ojciec pasjonuje się sportem, pomyśl nad prezentem związanym z jego ulubioną dyscypliną. Możemy zafundować Tacie przejażdżkę luksusowym sportowym autem pod okiem profesjonalnego kierowcy rajdowego lub zabrać go na tor kartingowy. Dla ojca – biegacze lub rowerzysty świetnym prezentem będą wszelkiego rodzaju akcesoria związane z tym sportem, jak np. bielizna termoaktywna, zestaw do pielęgnacji osprzętu rowerowego czy po prostu bon podarunkowy na zakupy w ulubionym sklepie sportowym.

Dla majsterkowicza
Dla Taty -Złotej Rączki dobrym pomysłem na prezent będzie zakup profesjonalnej skrzynki na narzędzia, która pomoże zapanować nad dziesiątkami różnych narzędzi, śrubek, gwoździ i innych majsterkowych akcesoriów. Możemy również delikatnie podpytać, jakiego narzędzia mu brakuje, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że nasz prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Dla domatora
Domatorzy mają to do siebie, że lubią spędzać czas w zaciszu swojego domu. Jeśli właśnie do takich osób należy Twój Tata, przygotuj dla niego niespodziankę związaną z ulubionymi domowymi zajęciami. Kierując się starym, ale jakże aktualnym powiedzeniem „przez żołądek do serca” trafionym prezentem będzie przygotowanie wspaniałego obiadu dla Taty. Każdy mężczyzna uwielbia mięso, dlatego idealne przepisy na Dzień Taty powinny zawierać ten „męski” składnik. Doskonale wysmażony stek, chrupiący kurczak, czy aromatyczna pieczeń zdobędą serce każdego Ojca. Jeśli nasz Tata gustuje w lżejszej kuchni, świetnym pomysłem będzie krem brokułowy z chrupiącymi czosnkowymi grzankami. Pomysłów na pyszny obiad na Dzień Ojca jest naprawdę wiele, wystarczy odrobina wyobraźni.

Dla  romantyka
Jeśli Twój Tata jest typem romantyka, prezentem, który chwyci go za serce będzie z pewnością ręcznie robiony album ze wspólnymi zdjęciami z młodości, z  Twoich lat dzieciństwa, z Waszych najmilej spędzonych chwil. Możesz również zorganizować piknik na łonie natury i spędzić z Tatą trochę czasu, wspominając najlepsze momenty Waszego życia.

W tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Ojca sprawmy, aby nasz Tata poczuł, jak bardzo ważny jest w naszym życiu i jak bardzo zależy nam na tym, aby był szczęśliwy i pamiętał o naszej ogromnej do niego miłości., A to, w jaki sposób mu to okażemy tak naprawdę nie ma większego znaczenia, dopóki jest szczere i wypływa z serca.

1 komentarz

Zostaw komentarz